Про автора

Вітаю, мене звати Анна Шевелєва, я – мама двох чудових дітей, а за професією – лікар-педіатр, дитячий гастроентеролог. Живу і працюю в Києві, Україна.

Навчання

Я вивчаю медицину вже більше 20-ти років. Ця наука постійно розвивається, робляться відкриття, з’являються нові знання, а то, що вважалося догмою – застаріває. Тому я планую вивчати її і надалі, все своє життя.

Основні віхи мого навчання:

У 1996 -1999-му роках навчалася в першому київському медичному училище, отримавши спеціальність медсестри. Закінчила його з червоним дипломом, перемогла в конкурсі «Кращий за фахом».

У 2000-2006-му вчилася на педіатричному факультеті Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця. Який закінчила з червоним дипломом, була занесена в Золоту Книгу Пошани університету.

Під час навчання займалася в наукових гуртках, виступала на студентських конференціях, з яких привозила дипломи та нагороди. У 2006-му році я зайняла перше місце на Всеукраїнській олімпіаді з педіатрії. І перше місце – на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

У 2013-му році отримала спеціалізацію по дитячій гастроентерології.

У 2020-му – стажування по дитячій гастроентерології.

Робота

Я працюю в педіатрії вже більше 10 років, з 2006-го року. І як і раніше закохана в свою професію.

Колись давним-давно я працювала медсестрою, потім – лікарем-педіатром в державній медицині.

Зараз я працюю в приватній медичній клініці Києва веду прийом як педіатр і дитячий гастроентеролог.

Материнство

Я думаю, що діти – це найпрекрасніше в житті. Мій старший син ходить в школу і краще мами з татом знає про вулканах, динозаврів і будову атома. А дочка знаходиться в тому прекрасному віці, коли іграшки здаються живими і кожен день приносить нові відкриття.

У мене двоє дітей, тому багато секретів по догляду за дитиною і нюанси дитячого розвитку я знаю не з книжок, а з власного досвіду.

Як дитячий лікар, який консультує батьків малюків, починаючи з перших днів життя, я часто розповідаю про те, як доглядати за здоровою дитиною. Як його правильно брати на ручки, носити в слінзі, купати у ванні і годувати першим прикормом.

На цьому блозі я намагаюся написати «інструкцію до дитини» – безліч статей по догляду за дітьми, вакцинації, профілактики та лікування дитячих хвороб, відповіді на ті питання, які найчастіше задають батьки моїх маленьких пацієнтів. Сподіваюся, вони будуть вам корисні.

Анна Шевелєва, педіатр, Київ.

2011-2020 рр.

Догори