Еспрес-тест на covid-19, результат за 15 хв

Компанія Becton Dickinson випустила на ринок України новий експрес-тест на антиген SARS-CoV-2

15 грудня 2020 р., Київ. Becton Dickinson (BD) – виробник медичних виробів, повідомив про виведення на ринок України портативної системи для швидкого тестування на антиген SARS-CoV-2, з терміном виконання тесту близько 15 хв. Тест ґрунтується на хроматографічному імуноаналізі прямого і якісного визначення антигенів SARS-CoV-2 в мазках з носа і поставляється в комплекті з портативним пристроєм-аналізатором BD Veritor Plus (Верітор Плюс). Портативна система для швидкого тестування призначена для використання медичними працівниками в будь-яких медичних закладах або пунктах для тестування пацієнтів з підозрою на COVID-19.

Новий експрес-тест дає можливість тестування на коронавірус приблизно за 15 хв, що дозволяє фахівцям швидко приймати рішення про лікування в момент перебування пацієнта на прийомі у лікаря.

З початку пандемії Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) рекомендує використовувати технології швидкої антигенної діагностики для зниження навантаження на систему охорони здоров’я. У настанові ВООЗ від вересня 2020 р. йдеться про те, що швидкі і прості у використанні тести допомагають виявляти захворювання у більшості пацієнтів з ранньою гострою інфекцією SARS-CoV-2, що дозволяє негайно здійснити ізоляцію і вживати відповідні заходи щодо припинення передачі інфекції, а також скорочує число людей з підозрою на інфекцію, які потребують вторинного тестування1.

BD Veritor Plus (Верітор Плюс) — це система, яка за розмірами трохи більша, ніж мобільний телефон, пропонує простий у використанні робочий процес, що робить її зручним рішенням не тільки для співробітників лабораторій. Система може також використовуватися медичними фахівцями, що працюють в поліклініках, будинках для осіб похилого віку, відділеннях швидкої допомоги, медичних пунктах в аеропортах, медичних кабінетах в школах, медичних кабінетах на великих підприємствах, а також фельдшерських пунктах в сільській місцевості, – повідомив Сергій Рубін, голава Представництва Becton Dickinson B.V., і додав: «Ця система вже використовується в багатьох країнах для тестування таких інфекцій, як стрептокок групи А, грип А + В і респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ). Під час сезону грипу рекомендується, щоб усі пацієнти з гострими респіраторними симптомами були протестовані як на SARS-CoV-2, так і на грип A + B паралельно, що може бути виконано за допомогою одного й того ж аналізатора BD Veritor Plus(Верітор Плюс) 2».

З липня 2020 р. антигенний тест на SARS-Cov-2 до системи BD Veritor (Верітор) отримав екстрений дозвіл (Emergency Use Authorization) від Управління з контролю за харчовими продуктами та лікарськими засобами США (FDA) на його використання авторизованими лабораторіями. Крім того, тест відповідає вимогам Технічного регламенту щодо медичних виробів для діагностики in vitro, який діє в Україні, та пройшов успішну верифікацію в Центрі громадського здоров’я МОЗ України в грудні 2020 р. і може використовуватися на території України.

Про компанію

Компанія Becton Dickinson є одним із провідних світових виробників медичних виробів, лабораторного обладнання, а також витратних матеріалів для аптечних мереж і лікувально-профілактичних закладів у багатьох країнах світу.

BD є однією з найбільших в світі компаній у сфері медичних технологій, діяльність якої спрямована на вдосконалення системи охорони здоров’я в сфері медичних досліджень, діагностики та надання медичної допомоги. BD і її 65 000 співробітників розробляють інноваційні технології, пропонуючи більш досконалі послуги та рішення в клінічній терапії для пацієнтів та оптимізацію клінічних процесів в закладах охорони здоров’я. Компанія BD має представництва в багатьох країнах світу і бере участь у вирішенні проблем охорони здоров’я міжнародного масштабу, допомагає поліпшити результати лікування, знизити витрати, підвищити ефективність, безпеку і зробити послуги охорони здоров’я більш доступними. У 2017 р. до складу BD увійшла компанія C. R. Bard, розширивши асортимент продукції. Щоб дізнатися більше про компанію, відвідайте сайт bd.com.

З питань безпеки та ефективності продукції прохання звертатися до уповноваженого представника виробника в Україні за адресою: ТОВ «Кратія Медтехніка», 04107, Україна, м. Київ, вул. Багговутівська, 17-21. Телефон для звернень щодо ймовірних інцидентів (з території України): 0-800-215-232,  info@uarep.com.ua  

З інших питань, пов’язаних з продукцією на території СНД, звертайтесь до: Представництво компанії «Бектон Дікінсон Б.В. (Нідерланди)» 127051, Російська Федерація, Москва, вул. Садова-Самотечная, 24/27, 2-й поверх.  т. +7 499 372 50 02  RECEPTION_MOSCOW@bd.com

[1] The European Centre for Disease Prevention and Control (ECDC), https://www.ecdc.europa.eu/en/covid-19/surveillance/testing-strategies

2 https://www.who.int/publications/m/item/covid-19-target-product-profiles-for-priority-diagnostics-to-support-response-to-the-covid-19-pandemic-v.0.1

Еспрес-тест на covid-19, результат за 15 хв

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори