2020, прощавай!

Рівно рік тому ми будувати плани і мріяли, не уявляючи, яким буде 2020 рік. Але наше життя непередбачуване і повне сюрпризів. Тому, підводячи підсумки 2020-го року, ми можемо привітати себе з тим, що пережили його.

Не факт, що наступний рік буде легшим за попередній. Зрештою, війну, епідемію і феєричне керівництво країною ніхто не відміняв.

Однак, окрім сюрпризів життя сповнене і пристосувальних механізмів – адаптації до умов, що змінюються.

Ми оцінили зручність дистанційного навчання, дистанційної роботи, он-лайн конферецій і покупок через інтернет з доставкою на дом. А індивідуальний транспорт став не просто зручністю, а необхідністю. Ми стали проводити більше часу зі своїми найближчими і узнали їх краще. Вдосконалились в спілкуванні через вайбер, скайп тощо з тими, хто живе на відстані.

Це був дивний рік. Через епідемію нової хвороби, про яку ми не могли здогадуватись, оголошуючи тости в кінці 2019-го року, маски для багатьох стали атрибутом сучасного гардеробу, так само, як дотримання дистанції і носіння антисептику в сумці. Втім, вакцину вже видайдено, колись вона дійде і до України і наше життя повернеться в своє русло.

Будьте здорові, бережіть себе і своїх близьких!

Шевелєва Ганна, блог www.mama-pediatr.com

2020, прощавай!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори