Тренінг з невідкладної допомоги

тренінг з невідкладної допомги

Кілька днів тому я відвідала тренінг з надання невідкладної допомоги (BLS), черговий для себе, адже всі працівники клініки, в якій я працюю, проходять його 1 раз на рік. Всі – це не тільки лікарі і медсестри, але й не медики. Адже навики надання першої домоги можуть мати всі люди, незалежно від освіти.

Зобов’язані знати і надавати її повинні медичні працівники, фармацевци, і “люди в погонах” – міліціонери, військові в свій робочий час.

Це знання і навики, які можуть врятувати життя близької людини або незнайомця.

Цього разу проводили тренінг фахівці Центру Спеціальної підготовки – http://1aid.com.ua/. Про один з курсів, які вони проводять для батьків, я писала раніше : Курс «первая неотложная помощь детям» в Киеве

Регулюється надання невідкладної допомоги наказом МОЗ 16.06.2014  № 398. Основні принципи і алгоритми дій прописані в законі.

Проходячи тренінги з BLS 3 роки поспіль, можу константувати, що дуже важливим є не тільки володіння теорією, а відпрацювання і регулярне повторення практичних навиків – впевнитись, що немає небезпеки, перевірити свідомість, наявність пульсу і дихання, не забути покликати на допомогу і подзвонити в “швидку” і знати, що сказати “швидкій”, як проводити штучний массаж серця і дихання. Адже навик – це те, що дозволяє не панікувати в несподіваній ситуації, а діяти правильно, діяти за планом.

І наостанок  – брутальний британський соціальний ролік про проведення штучного масажу серця з Вінні Джонсом:

Бажаю здоров’я!

Шевелєва Ганна, педіатр.

при використанні інформації, викладеної на блозі, обов’язковим є індексований гіперлінк на джерело mama-pediatr.com.


Тренінг з невідкладної допомоги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори