Незрівняна лікар Дана Плюшева

Мультики про лікаря Дану Плюшеву (англ. Dr. McStuffins), яка лікує плюшеві та інші іграшки – найулюбленіші у моєї донечки і багатьох моїх маленькиї пацієнток дошкільного і молодшого шкільного віку.

лікар плюшева, дитячі мультифільми,
Незрівняна лікар Дана Плюшева

Надзвичайно добрі і цікаві, вони вчать не нехтувати здоров’ям, не боятись звертатись на огляд до лікаря, якщо захворів.

Раджу дивитись в українському перекладі, в якому іграшкову лікарку звати Дана Плюшева, її меншого братика – Данко, овечку – Хмаринка, бегемотиху – Краля, а лякливого сніговичка – Дрижджик; приємні і добрі голоси у героїв і гарний переклад пісень.

До речі, це один з небагатьох мультсеріалів для дітей, в якому є модель дружньої сім’ї – мама і тато, які дбають про своїх малюків і до яких вони звертаються за допомою при потребі (так, іграшки, які Дана не може полагодити сама, вона несе на ремонт до своєї мами або тата).

Важливо те, що граючи в лікаря, дошколята позвавляються страху при звертанні до справжніх лікарів. Ось яку історію розповіла мама однієї моєї пацієнтки, 3-річної дівчинки Лєри: 


“Лєра, як і інші дітки її віку, дуже боялась лікарів. Батьки почали водити її в приватний садочок, в якому всіх малюків педіатр оглядав раз на тиждень. На перший візит лікаря в групу всі діти відреагувати дружнім плачем. Тоді вихователька дала їм дітячі ігрові набори для гри в лікарів (зазвичай вони містять яскраві пластикові стетоскопи, отоскопи, термометри тощо). І запропонувала полікувати іграшок. З того часу, як діти самі “стали лікарями” вони перестали боятись огляду педіатра.”

І справді, коли я прийшла на огляд до застудженої Лєри, вона не тільки дозволила себе оглянути, а й принесла свій іграшковий набір і улюблених іграшок-пацієнтів для огляду.

Не бійтесь звертатись до лікарів, оскільки вони – на варті вашого здоров’я.

Шевелєва Ганна, педіатр.

при використанні інформації, викладеної на блозі, обов’язковим є індексований гіперлінк на джерело mama-pediatr.com.Незрівняна лікар Дана Плюшева

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори