EviDays від M-Gate і доказова медицина

Ця інформація для лікарів, яких цікавить доказова медицина.

Цієї зими я кілька разів відвідувала лекції з цікавих для мене медичних тематик, які базувались на принципах доказової медицини. І вважаю за потрібне поділитись інформацією про ці заходи, оскільки корисними вони можуть бути для багатьох моїх колег. Отже:

Освітня платформа M-gate (адреса в фб – https://www.facebook.com/MedicalGatepage/) організовує заходи для лікарів,  які носять назву EviDays – дні доказової медицини (evidence-based medicine).

Як відвідати?
Лекції анонсуються на фб-сторінці спільноти. Потрібно заповнити анкету для попередньої реєстрації.
Лекторії з доказової медицини EviDays в Києві (також є в інших містах) проводяться адресою вул. Омеляновича-Павленка 4/6 в приміщенні, яке носить назву Медіахаб.

Вперше знайти вхід на лекторій непросто, тому (якщо ви вперше ідете самі, без провідника) ось покрокова інструкція: від метро Арсенальна іти в бік Лаври і Мистецького Арсеналу по прямій, до будинку з вивіскою Київміськбуд (будинок з правого боку від вас, вивіска світиться). Його потрібно обійти з будь-якого боку, з внутрішного боку будинку є скляні двері з маленькою наклейкою “MediaHab” на них. Відкриваєте двері, відсуваєте темні штори – вітаю, ви дійшли! Всередині буде досить затишне і просторе приміщення, в якому і проводяться лекції.

Відвідування лекцій безкоштовне.

Де подивитись?

Під час лекцій ведеться відеозапис, який викладається на фб-сторінці спільноти. Якщо ви не були присутні на цікавій для вас лекції, зможете передивитись її в записі.

Що таке доказова медицина і чому це важливо?

Медицина, як будь-яка наука, стрімко розвивається, постійно з’являються нові відкриття, препарати і методи лікування.  Як будь-яка наука, медицина глобалізується – відбувається обмін знаннями, відкриттями між науковцями з різних країн.  Схеми лікування регулярно переглядаються, проводяться дослідження з вивчення їх ефективності.  В рекомендаціях європейських, американських, світових товариств залишаються тільки ті методи діагностики і лікування, які довели свою ефективність і максимальну безпечність на даний час. Неефективні – відкидаються. Медицина, заснована на доказах, називається доказова медицина.

Для українських лікарів “доказова медицина” означає світові стандарти діагностики і лікування.

Важливим є відсутність “конфлікту інтересів”, який декларують лектори, що дотримуються принципів доказовості в своїх доповідях. Це означає, що дослідження і виступи не фінансуються фармфірмами і не рекламують медичні препарати певного виробника.

Шевелєва Ганна, педіатр. 

при використанні інформації, викладеної на блозі, обов’язковим є індексований гіперлінк на джерело mama-pediatr.com.EviDays від M-Gate і доказова медицина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори