Книга “Грудне вигодовування: секрети і секретики”

книга про грудне вигодовування

Книга “Грудне вигодовування: секрети і секретики” (автори Соловей Ксенія, Гавриленко Тетяна, Єрко Миродара, видавництво Старого Лева)  призначена для жінок, які збираються скоро стати мамами або все є матусями немовлят.

Я купила цю книгу, коли мій власний досвід ГВ двох дітей вже добіг кінця, з цікавості – що ж ховається під обкладинкою? А ще тому, що планувала використовувати її, як робочий довідник, оскільки моя робота педіатра також пов’язана з консультуванням мам маленьких пацієнтів щодо грудного вигодовування. Отже…

Книга достойна, читається легко, написана гарною українською мовою.  Її автори за освітою перинатальні психологи і лікар-педіатр, мами, які годували власних дітей і багато років займались консультуванням з ГВ.

В книзі розповідається про труднощі і радощі початку грудного вигодовування, про правильне прикладання немовляти до грудей мами.

Розповідається, що робити, коли грудного молока невистачає або, навпаки, забагато; як зберігати грудне молоко, для мам, що працюють або навчаються; про годування дітей з особливими потребами; про завершення ГВ тощо.

“Фішкою” цієї книги є допомога мамам психологічно налаштуватись на успішне грудне вигодовування, медитативні методики для запобігання стресу. Це є дуже важливо.

Також в книзі є лінки на сайти організацій з підтримки грудного вигодовування, які можуть бути корисні для годуючих мам.

Автори “секретів і секретиків” за освітою перинатальні психологи і лікар-педіатр, мами, які годували власних дітей і багато років займались консультуванням з ГВ.

Підсумовуючи, раджу мати її в домашній бібліотеці сім’ям з маленькими дітьми.

Шевелєва Ганна, педіатр, Київ.

при використанні інформації, викладеної на блозі, обов’язковим є індексований гіперлінк на джерело mama-pediatr.com.

Вам також може бути цікаво:

Книга “Грудне вигодовування: секрети і секретики”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори