В Україні з’явився перший дитячий телеканал в HD форматі

З 1 лютого почав свою роботу дитячий розважальний канал, якому немає аналогів в Україні: мультфільми і фільми в HD форматі, мультики українського виробництва і останні новинки з Голівуду, які можна дивитись як з перекладом, так і мовою оригіналу; обмаль реклами (лише реклама українських стартапів на безкоштовній основі).

^60BCEDE69215C8F2FB0E9557D3FD741A354A4A6A02158B50F2^pimgpsh_fullsize_distr

 

Перший день останнього місяця був по-весняному теплий і сонячний день. Як мама та блогер я відвідала презентацію нового дитячого телеканалу «ВОЛЯ CINE+ KIDS» − першого українського телеканалу у форматі високої чіткості для дітей. І хочу поділитись враженнями від побаченого.

Презентація відбувалася на 5-му поверсі Арена-сіті.
Організатори створили чудову атмосферу дитячого свята, з вуст доповідачів дізнаюся про такі особливості формату каналу «ВОЛЯ CINE+ KIDS»:

 • Це перший в Україні дитячий канал у форматі високої чіткості (HD формат).
 • Це розважальний канал, на якому показують дитячі мультфільми і фільми.
 • В створенні програми брали участь дитячі психологи і батьки.
 • Маленьким глядачам будуть запропоновані найсвіжіші шедеври Голівуду. Підписані контракти з провідними світовими кіностудіями, такими як Disney, NBC Universal, Touchstone, Marvel, StudioCanal.
 • Буде український контент, зокрема, від студії «Укранімафільм». Наприклад, мультфільм «Уроки тітоньки Сови». Компанія ВОЛЯ купляє вже існуючий і планує інвестувати в створення нового українського контенту.
 • Канал має кілька голосових доріжок, включаючи мову оригіналу, завдяки чому улюблені фільми легко можуть стати посібниками для вивчення іноземних мов.
 • Є функція «reset» – можна переглядати мультик чи фільм з початку.
 • Програма передач враховує режим дня дітей різного віку.
 • Не плануються навчальні передачі чи передачі на соціальну тематику – для цього існують інші канали.
 • Не буде жодної пропаганди.
 • Буде тільки реклама українських стартапів, за яку компанія ВОЛЯ не братиме плати.
 • До 1 травня «ВОЛЯ CINE+ KIDS» ретранслюється у спеціальному промо-режимі, і його можна дивитися по всій Україні майже у всіх пакетах телебачення компанії ВОЛЯ. Канал буде доступний також у стандартній цифровій якості.
Group Of Happy Kids Watching Tv At Home
перший дитячий телеканал в HD форматі  «ВОЛЯ CINE+ KIDS»

Харизматичний гендиректор компанії ВОЛЯ Джордж Жембері:

«Лідер – це не розмір бізнесу, а той, хто рухається вперед, той, кому належить майбутнє. Багато хто вважає, що в Україні – криза і потрібно скорочувати витрати. Ми продовжуємо інвестувати, розвиватись і давати ринку більше.

За останні 3 роки в розвиток компанії, в тому числі, у створення нового розважального телеканалу для дітей «ВОЛЯ CINE+ KIDS» було інвестовано 500 млн доларів. Компанія ВОЛЯ не краде контент, а купляє його. Працює чесно, не порушуючи закону, робить довгострокові інвестиції».

пан Жембері про досягнення компанії
пан Жембері про досягнення компанії

Директор з маркетингу компанії ВОЛЯ Вікторія Цомая: «Платний канал означає, що він може існувати не за рахунок реклами. Ми прийняли рішення, що на каналі «ВОЛЯ CINE+ KIDS» буде тільки реклама українських стартапів – виробників товарів для дітей, з яких ми не будемо брати плату за рекламу. Ми хочемо допомагати українським стартапам розвиватись і просуватимемо бренди, які не могли б оплатити дорогу рекламу на телебаченні».

Фото з презентації:

кумедні звірята на рецепшині
кумедні звірята на рецепшені
мистецтво в чашці капучіно
мистецтво в чашці капучіно
забрендовані тістечка
забрендовані тістечка

 

Враження від побаченого і почутого на презентації у мене залишились дуже позитивні. Як мамі, мені важливо, щоб мультики і фільми, які дивляться мої діти, були добрими, а не злими чи безглуздими. А перегляд фільмів мовою оригіналу вважаю найкращим способом вивчення іноземної мови.

Також мені дуже приємно було дізнатись, що компанія інвестує значні гроші в розвиток бізнесу в Україні і підтримує українських виробників.

 

Ганна Шевелєва.

 

В Україні з’явився перший дитячий телеканал в HD форматі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори