Юлія Каспарова. Книга про культуру та безпеку

Юлія Каспарова. Книга про культуру та безпеку
Юлія Каспарова. Книга про культуру та безпеку

Ми живемо в дуже непростий час.  Важливо навчити дитину безпечної поведінки на вулиці і вдома.

Хочу поділитись з вами своєю чудовою знахідкою і розказати про книжку , яка буде цікава і корисна для дошколят та молодших школярів.

Під обкладинкою тоненької “Книги про культуру і безпеку” зібрано безліч історій на всі випадки життя – починаючи від того, як правильно лазити по деревах і закінчуючи розповіддю про те, що робити при нападі терористів.

Герой більшості історій – допитливий Малюк, дізнається, чому не можна стрибати з гойдалки, самому лазити в підвал будинку, їсти незнайомі ягоди в лісі чи пробувати ліки з домашньої аптечки тощо.

Дуже важливі, як на мене, історії про те, чому не можна довіряти незнайомим дорослим.  Звичні казки про Червону Шапочку та Вовка і сімох Козенят розповідаються на новий лад, вчать дитину, що потрібно казати і робити, щоб не потрапити в біду.

А ще тут є інструкція про поведінку в зоопарку (на дитину бажано одягнути яскравий одяг, до руки прив’язати повітряну кульку, щоб малюка було добре видно в натовпі; також потрібно навчити дитину, що робити, якщо вона загубиться).

Найдивовижніше для мене, що ці непрості речі написані легко та цікаво, і сприймаються дитиною не як нудні настанови. За це великий респект автору.

Де знайти? З цією книжкою ми познайомились в дитячій бібліотеці коли моєму синові було близько 3,5 – 4 років. (Дуже раджу відвідувати бібліотеки! В кількох дитячих бібліотеках, куди ходили ми, є великий вибір книжок різних років і різних видавництв і чудове ставлення до відвідувачів).

Синові ця книжка здалася цікавою, мені – корисною. Щоб мати можливість перечитувати її знову, замовили на сайті видавництва “Ранок”. Зараз маємо в домашній бібліотеці.

Цікаво, як і де обираєте книжки для своїх дітей ви? Які з них радили б прочитати?

Ганна Шевелєва, блог мама-педіатр.

при використанні інформації, викладеної на блозі, обов’язковим є гіперлінк на джерело mama-pediatr.com.

Цікаве на блозі:

 

Юлія Каспарова. Книга про культуру та безпеку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори