* You are viewing Posts Tagged ‘фильмы’

Незрівняна лікар Дана Плюшева

Мультики про лікаря Дану Плюшеву (англ. Dr. McStuffins), яка лікує плюшеві та інші іграшки — найулюбленіші у моєї донечки і багатьох моїх маленькиї пацієнток дошкільного і молодшого шкільного віку.

лікар плюшева, дитячі мультифільми,

Незрівняна лікар Дана Плюшева

Надзвичайно добрі і цікаві, вони вчать не нехтувати здоров’ям, не боятись звертатись на огляд до лікаря, якщо захворів.

Раджу дивитись в українському перекладі, в якому іграшкову лікарку звати Дана Плюшева, її меншого братика — Данко, овечку — Хмаринка, бегемотиху — Краля, а лякливого сніговичка — Дрижджик; приємні і добрі голоси у героїв і гарний переклад пісень.

До речі, це один з небагатьох мультсеріалів для дітей, в якому є модель дружньої сім’ї — мама і тато, які дбають про своїх малюків і до яких вони звертаються за допомою при потребі (так, іграшки, які Дана не може полагодити сама, вона несе на ремонт до своєї мами або тата).

Важливо те, що граючи в лікаря, дошколята позвавляються страху при звертанні до справжніх лікарів. Ось яку історію розповіла мама однієї моєї пацієнтки, 3-річної дівчинки Лєри:  Continue Reading

«Вызовите акушерку» — книга и фильм о медицине в Англии 50-х годов

call-the-midwifeНедавно с большим удовольствием прочла книгу Дженнифер Уорт «Вызовите акушерку» (Call the Midwife)  и хочу поделиться впечатлениями о ней на страницах своего блога «мама-педиатр». Эта книга-мемуары,  написана женщиной, которая работала акушеркой в послевоенном Лондоне, в одном из беднейших его районов. 

Она стала основой сериала, который сейчас (начиная с 2012-го года) снимают в Великобритании. Сериал получил продолжение благодаря реальным историям, рассказанным другими медсестрами и акушерками, работавшими в то же время.

Несомненным преимуществом сериала «Вызовите акушерку»  и отличием от других фильмов на медицинскую тематику является то, что он основан на реальных событиях. Он … Continue Reading