* You are viewing Posts Tagged ‘запор’

Аллергия у детей: причины развития и профилактика

Часто болеющий ребенок: особенности работы иммунной системыАллергия – это повышенная чувствительность организма к какому-либо аллергену (веществу, которое не вызывает подобных реакций у большинства людей). В качестве аллергена могут выступать продукты питания, пыльца растений, лекарства и т.д.

 

В течение последних десятилетий значительно увеличилось количество людей с аллергическими заболеваниями. Множеству взрослых приходится сталкиваться с обострением аллергического ринита и конъюнктивита весной, во время цветения трав. Для малышей же более характерны кожные проявления аллергии – покраснение, сухость и зуд кожи на щеках, шее, локтевых и коленных сгибах.

 

По данным статистики,  аллергические заболевания встречаются у каждого 5-го ребенка (у … Continue Reading

Закрепи у малюка. Як допомогти?

запоры у ребенкаТака ситуація: Дитина першого півріччя життя какає 1 раз на 1-2 дні. Чи можна це вважати закрепом?

В нормі кількість випорожнень у дитини перших місяців життя може бути від 1 разу на 36 годин (6 разів на тиждень) до кількох разів на день і навіть відповідати кількості грудних вигодовувань за день.

В середньому, у дитини на грудному вигодовуванні, кількість випорожнень складає 6-8 разів в перші місяці життя. Після 4-5 місячного віку дитина какає рідше, зазвичай 1-2 рази на добу.

У малюків, які з народження знаходяться на вигодовуванні молочними сумішами, кількість випорожнень складає 1-2 рази на добу з перших місяців життя.

Якщо дитину не турбує животик і під час випорожнень нормально почувається, а самі випорождення мякої консистенції (навіть якщо  відбуваються раз на 3-5 днів) — непокоїтись не варто.

Якщо дитина какає 1 раз на кілька діб, при цьому непокоїться, плаче і довго тужиться перед тим, як покакати, а самі калові маси тверді, можна стверджувати, що вона є схильною до закрепів.

Що можна порадити в такому випадку? Continue Reading