Літо, covid, нова робота

Шевелєва Ганна, педіатр

Це літо не схоже на попередні через епідемію коронавірусу: у багатьох людей змінились плани щодо відпочинку, навчання, роботи тощо. Втім, є дещо незмінне — продовжують народжуватись діти, батьки мають так само багато — а може, і більше, ніж завжди, —  запитань щодо їхнього здоров’я. І так само потрібно час від часу звертатись до дитячих лікарів.

В моєму житті теж відбулись певні зміни. З початку літа 2020 року я працюю на новій роботі. Це приватна дитяча клініка Kinder Klinik. Відділення, в якому я працюю, знаходиться за адресою вул. Вишгородська 45/2 (р-н Виноградар, Вітряні Гори).

Я приймаю діток як педіатр і дитячий гастроентеролог. Тобто, до мене можна звертатись на планові профілактичні огляди дітей, як першого року життя, так на огляд перед садочком або школою; на огляди перед вакцинацією; а також в тих випадках, коли ваша дитинка, на жаль, захворіла.

 

Розкажу трохи про клініку і чому я вирішила приєднатись до її команди.

Kinder Klinik — сучасна клініка, в якій дотримуються принципів доказової медицини, тобто, профілкатику і лікування хвороб здійснюють за світовими стандартами, не призначають лікування, ефективність якого не доведена. Ми, лікарі, «тримаємо руку на пульсі» в тому числі, завдяки регулярним (1-2 рази на тиждень) тренінгам — слухаємо лекції і семінари, читаємо протоколи лікування і проходимо тестування по матеріалу тих чи інших тем (наприклад, тематичне удосконалення з вакцинації, протоколи лікування риносинуситу, бронхіоліту, інфекції сечових шляхів у дітей тощо).

 

 

Коронавірус змінив і загострив питання епід безпеки. Тому розкажу, як їх дотримуються у мене на роботі.

В клініці є 2 входи — для здорових діток і їх батьків (це профілактичні огляди педіатра, вакцинація тощо) і — окремо — вхід для тих, хто хворіє. В клініці вони не контактують між собою. Тобто, відсутня ймовірність зайти зі здоровою дитиною в кабінет, де щойно оглядали хвору дитину — відділення для хворих і здорових дітей знаходяться на різних поверхах.

Всі співробітники клініки використовують ЗІЗ (засоби індивідуального захисту) — маски, рукавички, шапочки.  Одяг персоналу перуть після кожної робочої зміни, одноразові маски змінюємо раз на кілька годин. У всіх співробітників на початку робочої зміни проводять вимірювання температури тіла, з симптомами застуди на роботу не приходять.

Так само, в масках мають знаходитись в клініці і батьки маленьких пацієнтів.

В кабінетах часто прибирають — на початку і в кінці робочого дня, а також після кожного прийому пацієнта.

 

Будьте здорові і бережіть себе! 

Шевелєва Ганна, педіатр. 

Читайте также:

Leave a Reply